« Krok späť

KDE KÚPITE NAŠE KNIHY?

Prečo sme dali hneď na úvod túto otázku? Ono je to v podstate jednoduché. Skúsime Vám to ozrejmiť.

Panta Rhei, Ikar, Martinus alebo iné distribučné spoločnosti a kníhkupectvá nám dali jednoduché podmienky. 1/ Poskytnúť zľavu, ktorá je pre vydavateľa, ktorý nevydáva kasové trháky ubíjajúca. 2/ Tovar bude v komisii, teda nekupujú si ho, ale môžeme ho vyfaktúrovať až, keď to oni predajú. Aj to by bolo snáď akceptovateľné, ale naše knihy sa predávajú u nich podľa nás bez logiky. Niekde ich bolo viac, niekde ich ani nemali. Sú veľakrát založené vzadu, za inými knihymi. Knihy, ktoré sa na predajni vypredali, sa zobrazujú veľakrát ako vypredané, čo je pre Vás, ako zákazníkov, často mätúce.

Preto hľadáme riešenie, ktoré by malo byť ideálne pre všetky zúčastnené strany. Všetko však smeruje k tomu, že dominantný predaj bude iba cez www.sportovelegendy.sk. S ostatnými, aj keď sú veľkí a s obrovským záberom, sa asi rozlúčime. Niekedy menej je viac. My neponúkame jednoduchú knihu. My ponúkame darček s hodnotou na veky tak, ako si to slovenské športové legendy zaslúžia.

Každopádne je preto potrebné, aby sme Vás informovali o tom, že Vaša  otázka, že v xxx Vašu knihu nemali a teda, kde si ju kúpite je správna a odpoveď na ňu je jednoduchá.

Áno, snáď ich kúpite aj v Martinuse, Panta Rheii, Ikare, ale tam my predaj ani cenu neriadime a ani neovplyvníme. Možno v drobných kníhkupectvách, keď sa to ich majiteľom bude páčiť.

 

My presadzujeme našu cestu. Všetky naše knihy z edície

SLOVENSKÉ ŠPORTOVÉ LEGENDY

nájdete na

WWW.SPORTOVELEGENDY.SK/kosik