« Krok späť

6. MÁJ 2017 - 11,30 hod - CAMP NOU - BARCELONA.

V tento deň sme odkrstili knihu, ktorá svojim rozsahom (488 strán), ale aj miestom (Camp Nou) ale aj osobnosťami, ktoré sa krstu zúčastnili (Pau Vilanova, Ramón Alfonseda, Laci Kubala, Jr.), je našou vlajkovou loďou a patrí medzi naše najväčšie kvalitatívne úspechy.

Ladislav (László, Ladislao) Kubala je narodený 10. júna 1927( 90 rokov od narodenia) a 17. mája 2002 zomrel (15 rokov od úmrtia). My sme krstili 6.mája 2017. Symoblicky ako 90/15.

Sme veľmi radi, že knihu o Ladislavovi Kubalovi - síce narodenom v Budapešti, ale slovenským rodičom, sme mohli pokrstiť v exkluzívnej spoločnosti pánov Pau Villanovu - člena riaditeľov FC Barcelona, Ramóna Alfonsedu - prezidenta Agrupació Barca Jugadores (ABJ) a Laci Kubalu jr., syna Ladislava Kubalu.

Príjemným prekvapením bolo naše pozvanie od prezidenta FC Barcelona na zápas do prezidentskej lóže. Veľmi príjemný a jedinečný pocit.

Obrovským prekvapením však bolo, že v podstate ihneď po krste sa táto informácia dostala na web FC Barcelona a na druhý deň sme si kúpili noviny Mundo Deportivo s informáciou o krste našej knihy a aj s našou fotografiou. Krst v TV Barca a mať možnosť vyjadriť sa o vzniku knihy tiež potešil.

Oficiálna stránka FCB (klik sem)

Mundo Deportivo (klik sem)

Foto z krstu (klik sem)

Pohľad do knihy (klik sem)

Chcem si kúpiť knihu (klikni sem)