« Krok späť

MONUMENT LADISLAO KUBALA - CAMP NOU - BARCELONA - 6. MÁJ 2017 - 11,30 hod.

V tento deň sme odkrstili knihu, ktorá svojim rozsahom (488 strán), miestom (Camp Nou) a hlavne osobnosťami, ktoré sa krstu zúčastnili (Pau Vilanova, Ramón Alfonseda, Laci Kubala, Jr.), je našou vlajkovou loďou a patrí medzi naše najväčšie kvalitatívne úspechy.

Ladislav (László, Ladislao) Kubala je narodený 10. júna 1927( 90 rokov od narodenia) a 17. mája 2002 zomrel (15 rokov od úmrtia). My sme krstili 6.mája 2017. Symoblicky ako 90/15.

Sme veľmi radi, že knihu o Ladislavovi Kubalovi - síce narodenom v Budapešti, ale slovenským rodičom, sme mohli pokrstiť v exkluzívnej spoločnosti pánov Pau Villanovu - člena boardu FC Barcelona, Ramóna Alfonsedu - prezidenta Agrupació Barca Jugadores (ABJ) a Laci Kubalu jr., syna Ladislava Kubalu.

Príjemným prekvapením bolo naše pozvanie od prezidenta FC Barcelona na zápas do prezidentskej lóže v stotisícovom kotli. Veľmi príjemný a jedinečný pocit.

Obrovským prekvapením však bolo, že v podstate ihneď po krste sa táto informácia dostala na web FC Barcelona a na druhý deň sme si kúpili noviny Mundo Deportivo s informáciou o krste našej knihy a aj s našou fotografiou. Krst v TV Barca a mať možnosť vyjadriť sa o vzniku knihy tiež potešil.

Oficiálna stránka FCB (klik sem)

Mundo Deportivo (klik sem)

Foto z krstu (klik sem)

Pohľad do knihy (klik sem)

Chcem si kúpiť knihu (klikni sem)