« Krok späť

Dňa 23. septembra 2017 sme pokrstili knihu o Ondrejovi NEPELOVI a Hilde MÚDREJ.na podujatí svetového rozmeru, počas 25 ročníka Ondrej Nepela Trophy, pred voľnými jazdami mužov, teda hlavným programom podujatia. Chcel by som sa veľmi pďakovať usporiadateľom tohto turnaja a to Slovenskému krasokorčuliarskemu zväzu a jeho prezidentovi Jozefovi Beständigovi ako aj krasokorčuliarskemu klubu Slovan Bratislava a hlave celého podujatia pani Zuzane Jánošovej za perfektne zvládnutú pomoc a vytvorenie krásneho prostredia pre krst knihy.

Osobitné a jedinečné je moje poďakovanie pánovi Jurajovi Jakubiskovi. Tento pán nielenže prijal rolu krstného otca knihy o Ondrejovi Nepelovi a Hilde Múdrej, ale absolútne dôstojne, elegantne a milo odkrstil na ploche zimného štadióna Ondreja Nepelu knihu ľadom z plochy, ale trpezlivo a s úsmevom rozdával podpisy do knihy. Z mojej strany obrovské ĎAKUJEM za všetkých prítomných.

Pán Juraj Jakubisko krstil ľadom z plochy štadióna, ktorý nesie Ondrejovo meno a kde pani Hilda odviedla toľko práce.

Krstili sme spolu s Evou Bacigalovou, Pavlom Múdrym, MUDr. Ivetou Plšekovou - viceprimátorkou Bratislavy a Zdenkom Krížom - viceprezidentom SOV.

 

Foto z krstu (klikni sem)

Náhľad do knihy (klikni sem)

Promo RTVS (klikni sem)

Chcem si kúpiť knihu (klikni sem)